Malé změny, které váš balkon promění v jedinečné místo


S balkonem si mnoho lidí ve svém bytě tak úplně neví rady. Často z něj totiž nebývá úplně tak dokonalý výhled, ulice pod ním jsou velice rušné, nebo si nedokážete představit, co byste měli udělat s takto malými rozměry. Balkony tak mnohdy zůstávají napospas svému osudu nevyužité, a to je docela škoda. Na základě několika drobných vylepšení a maličkostí se totiž balkon může stát místem, na kterém budete v dalších měsících a letech trávit čas s radostí. Pokud jste se úklidu balkonu nevěnovali už pěkně dlouho, právě teď je na tuto činnost správný čas. Jisté totiž je, že špinavý prostor k dokonalosti nepřivedete ani se sebevětší snahou.

Několik modrých balkonů

Stačí si tedy vzít do ruky několik prostředků, hadr, smeták a kyblík s vodou a můžete se vrhnout do leštění a čištění všeho, co se zde za dobu neuklízení nashromáždilo. Jakmile máte hotovo, zbývá se už jen vrhnout do samotného vylepšování. Výhled a ruch ulice sice nezměníte, jakmile však budou z balkonu odklizeny všechny nepotřebné http://technet.idnes.cz/cisteni-pocitace-od-softwaru-dis-/software.aspx%3Fc%3DA121218_162851_software_vse věci, možná se až budete divit, jakou velikost vám skýtá. Zkuste tedy začít přemýšlet nad tím, čím ji vyplníte. Zapojit do svého plánování samozřejmě můžete i přítomnost lodžií, které vás při pobytu na balkoně alespoň částečně ochrání před nepříznivým počasím.

Relaxační místo na balkoně

Společně s nimi může změnou projít i zábradlí na balkon, na které potom pro oživení můžete zavěsit truhlíky s květinami, jimiž se balkon určitě alespoň zvenku rozzáří. A poté už zůstává skutečně jen na vás, zda si na toto místo přinesete stolek a židli k popíjení sklenky vína a sledování dlouhých letních západů slunce, nebo si z balkonu vykouzlíte malou bylinkovou či květinovou zahrádku. Ať už se ale rozhodnete jakkoliv, přejeme vám s vaším nové objeveným kouskem bytu mnoho krásně prožitých chvil, které si budete skutečně užívat a rádi se k nim vracet.