Minimální mzda nestačí, aby se nám dobře žilo!

Zvýšení minimální mzdy je samozřejmě pro většinu lidí příjemnou změnou, která se u nás mohla stát, nicméně to nemění nic na tom, že aby člověk mohl žít opravdu důstojný život, je to částka, která zcela nestačí.
Podle aktuálních výzkumů je jasné, že minimální mzda nestačí proto, aby lidé žili opravdu spokojený a důstojný život. Odborníci spočítali, že právě pro kvalitní život bez stresu, který by nám nepřinášel starosti s tím, že si nemůžeme dovolit zaplatit to, co tak nějak k dobrému životu potřebujeme, je zapotřebí měsíční příjem něco málo pod třicet tisíc. V Praze, kde je drahé bydlení je to dokonce o tři tisíce více. Je jasné, že více než polovina populace však bere méně, než je tato důstojná mzda.
krabička s mincemi
Ze Statistik rodinných účtů vychází, že pro důstojný život jedince je potřeba, aby měl možnost si zaplatit bydlení či hypotéku, ale také potraviny, oblečení, obuv, dopravu a další potřeby. Samozřejmě k tomu se taky ale musí myslet na občasnou zábavu, ať už to je členství v zájmovém spolku, zaplacení táborů a kroužků dětem či návštěva kina nebo možnost koupit blízkým alespoň malý dárek.
V neposlední řadě při mzdě, která by opravdu byla důstojná pracujícího člověka, by měla existovat možnost odkládat si stranou na neplánované výdaje. Například v případě, kdy se rozbije pračka či je potřeba využít služby právníka.
blondýna s tisícovkou
Z posledního výzkumu, který proběhl před dvěma lety však vyšlo, že více než 35 procent obyvatel Čech (48 procent v Ústeckém kraji) není schopno zaplatit neočekávaný výdaj, který dosáhne deseti tisíc korun. A to je alarmující!
Každý, kdo si není schopný dopřát základní věci a není schopen si odkládat 7 % ze svých příjmů například na důchod či na pojistky, nemůže prostě říct, že bere dostatečnou výplatu a žije důstojný život. Naopak!
Z pohledu zaměstnavatelů je samozřejmě adekvátní mzda pro každého jedince zcela nezajímavá, protože musí být schopný obstát v obrovské konkurenci a tedy tlačí mzdu na nejnižší možnou hranici, aby na mzdových nákladech ušetřil.
 

Publikováno v <a href="https://www.folitec.cz/internet/" rel="category tag">Internet</a> Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Minimální mzda nestačí, aby se nám dobře žilo!

Vyjednejte si půjčku, kterou budete mít rádi

Když si člověk sjednává půjčku, tak je zásadní, aby si vyjednal takové podmínky, jaké mu budou maximálně vyhovovat, ať už to bude jakákoli půjčka a na cokoli. Rozhodně se nevyplatí vrhat se do nepromyšlených podniků jenom proto, že chcete mít peníze rychle v kapse, ať už to uděláte jakkoli. Raději si zvolte takovou půjčku, která vám vyjde vstříc a přizpůsobí se na míru vašim potřebám. Skvělá zpráva pro vás ovšem je, že taková půjčka existuje, a vy si nemusíte lámat vaz, abyste ji mohli také získat.
finanční úspory.jpg
Vlastně to bude znít jako paradox, ale pravda je taková, že k získání této skvělé nebankovní půjčky toho vlastně musíte udělat ještě méně než k získání klasické bankovní hypotéky. Nikdo vás totiž nebude mořit dokazováním všeho možného i nemožného, a dokonce můžete o půjčku požádat i v případě, kdy máte nějaký drobný záznam v bankovním či v nebankovním registru anebo když máte nižší příjmy. Takže doslovně řečeno, tak třeba na rekonstrukci vaší kuchyně anebo na rozjezd vašeho podnikání si můžete půjčit peníze i v době, kdy se vám zrovna dvakrát nedaří je vydělávat anebo v době, kdy vás od jiné půjčky dělí hloupý záznam v registru. Na oplátku od vás za to bude nebankovní společnost požadovat nějakou nemovitost jako záruku vaší půjčky. V tomto případě byste pak měli myslet především na to, že čím hodnotnější nemovitost vložíte do hry, tím více peněz si budete moci půjčit.
růst dolaru.jpg
A úžasné je na tom všem to, že mít vhodnou záruku v podobě nemovitosti je vlastně to jediné, co opravdu musíte udělat, abyste měli peníze v kapse. Mnoho lidí jistě potěší i zpráva, že zmíněná nemovitost nemusí být ani vaše, stačí, když se za vás zaručí někdo druhý, kdo vám důvěřuje. A když budete pravidelně splácet, tak se nemáte vůbec čeho obávat – jakmile vše splatíte, nemovitost bude opět vaše a plně ve vašich rukách.

Publikováno v <a href="https://www.folitec.cz/internet/" rel="category tag">Internet</a> Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vyjednejte si půjčku, kterou budete mít rádi

V oblasti půjček stojíme při vás

Určitě i vy znáte někoho, kdo šel žádat o půjčku do banky nebo jste byli vy sami v pozici žadatele. Jak celý proces probíhal? Velmi zdlouhavé jednání a celá řada nejrůznějších dokumentů, dotazů a potvrzení. Čekání v řádu několika týdnů, než byl celý proces skutečně u konce. A výsledek? Často zamítnutí žádosti o úvěr! Objevila se celá řada klientů, kteří měli dostatečné příjmy a nebyl by pro ně problém splácet, avšak nesplnili některou z formálních skutečností. Pro takové klienty jsme tu my!

americká dohoda

Nebankovní sektor může nabídnout víc
V konkurenčním prostředí je jistě velmi složité se prosadit, a to i v případě, že jste stabilní banka. Proto nebankovní poskytovatel půjček musí nabídnout ještě více. Svým klientům zprostředkováváme úvěry již mnoho let, a to k jejich plné spokojenosti. Nabízíme úvěry pro soukromé osoby i pro podnikatele. Půjčku od nás můžete použít pro hrazení svých závazků z podnikatelské činnosti, pro investici nebo pro rozjezd nových aktivit. Můžete ji použít i k refinancování stávajících úvěrů a vyjednat si lepší podmínky splácení. Naše půjčky https://www.nebankovni-hypoteky-uvery.cz/o-nas/ jsou nabízeny s podobnou úrokovou sazbou, jako úvěry od bankovních institucí, ale jsou vyřízeny rychle a mohou být poskytnuty i vám.

koupený dům

Nemáme tak přísná pravidla jako klasický bankovní ústav, a proto tolerujeme drobné záznamy v registrech dlužníků. Každému klientovi věnujeme individuální péči a často později nabídneme dokonce nižší úrokovou sazbu, než je na trhu obvyklé. A můžete využít i celou řadu dalších výhod. Jistě vás potěší, že splatnost úvěru si můžete protáhnout na několik desítek let. Dokonce i na čtyřicet! A musíte skutečně splácet tak dlouho? Nemusíte! Mimořádné splátky ani předčasné splacení nijak nepenalizujeme. Splatit můžete kdykoliv. Zkuste úvěr od nás, třeba pro refinancování! Nebudete litovat.

Publikováno v <a href="https://www.folitec.cz/internet/" rel="category tag">Internet</a> Komentáře nejsou povolené u textu s názvem V oblasti půjček stojíme při vás

Vydejte se na výlet do ráje s nebankovní americkou hypotékou

Chcete vyrazit na dovolenou? Tak jeďte! Nikdy to nebylo jednodušší, a opravdu je to tak snadné, jak to vypadá. Stačí si jen vymyslet, kam chcete vyrazit a rezervovat si nejbližší termín zájezdu, protože peníze můžete mít za týden v kapse. Pokud tedy za pár dní odlétá letadlo do vašeho vysněného pozemského ráje, tak s rezervací letenek ani minutu neváhejte!

Nevěříte? Tak děláte chybu, protože je to opravdu tak snadné. Jistě, něčemu podobnému je těžké uvěřit. Člověk je otrokem svých životních zkušeností, a to, co jsme doposud nezažili, si neumíme dost dobře představit.

kožené věci

Jde o to, že dnes už je na finančním trhu k dispozici revoluční půjčka nové generace, která strčí do kapsy všechny ostatní. Zapomeňte na všechny složitosti, které dříve doprovázely žádost o peníze. A hlavně si nechoďte půjčovat do banky. Vaše letenka do ráje se jmenuje nebankovní americká hypotéka!

Možná tomu neuvěříte, ale k tomu, abyste si ji sjednali, nemusíte ani nikam chodit. Stejně tak, jako si dnes můžete koupit přes internet rohlíky, tričko anebo židli, můžete si i půjčit peníze. Bez složitého dokazování, bez hloupých otázek, rychle a jednoduše.

Ale co si budeme povídat, všichni moc dobře víme, že člověk neuvěří tomu, co nezažije na vlastní kůži. Takže opusťte nudnou teorii a požádejte si o svou skvělou půjčku již dnes. Jde to raz dva. Navštivte webové stránky nebankovní společnosti, pročtěte si uvedené informace, vyplňte online formulář, přidejte fotografie nemovitosti a vyčkejte, až vás nebankovní společnost sama kontaktuje. Půjde to raz dva.

šustivé papírky

Za pár dní budete mít kapsy nacpané penězi a budete sedět v letadle do ráje, kde je všechny vesele roztočíte. Proč také ne? Úrok u nebankovní americké hypotéky je více než výhodný a doba splatnosti se vám lehce přizpůsobí. Takové snadno nabyté peníze si užije každý rád. Žít tedy nyní můžete s mnohem intenzivnějším pocitem štěstí, ať už to pro vás znamená cokoli.

Publikováno v <a href="https://www.folitec.cz/internet/" rel="category tag">Internet</a> Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vydejte se na výlet do ráje s nebankovní americkou hypotékou

První krůčky


              Už několik let se můžete setkat s možností stát se finančním poradcem. Tito lidé často nejvíc vydělávají tím, že si staví jakýsi svůj tým lidí, které později sami řídí a zaučují. Dostat se k této činnosti je sice jednoduché, ale uspět v ni, už tak lehké není.
podnikatelský záměr

Zejména to začíná tím, že vás osloví nějaký váš známý nebo někdo přes sociální sítě. Když se mu vás podaří nalákat na schůzku, kde vás bude zkoušet „naverbovat“, nebude se vám to zdát tak obtížné, ale také vám nemusí říct všechno. Může se vám to zdát jako práce snů nebo jako super přivýdělek.

Pro tuto práci byste měli mít alespoň střední odborné vzdělání s maturitou a musíte se zúčastnit jejich vzdělávacích kurzů. Hned na začátku byste si měli vyřídit živnostenský list, protože výplata má formu provize, kterou dostanete buď od klientů, které si z počátku sami musíte vyhledávat anebo od finančních institucí, pro které tuto činnost budete vykonávat.

Výjimečnost této práce

Je pravda, že tato práce bývá mnohdy výborně motivována. Probíhají různé akce a večírky s vašimi kolegy a spolupracovníky, kteří vlastně mohou být i vaši kamarádi, protože máte možnost si do svého týmu přivést vlastní nové spolupracovníky a vy tak můžete být na pozici jejich vedoucí. Lákavá je i možná kariéra, kam až se můžete dostat, ale nic není zadarmo.
ústní dohoda

A co práce obnáší?

Nejprve byste si měli být schopni domluvit nějakou tu schůzku, ale většinou s klienty, které si sami najdete. Zpočátku to bývají vaši známí či příbuzní. Nejvíc by při této první schůzce měl mluvit klient, protože jde hlavně o něj, musíte vědět, s čím potřebuje poradit. Popíše vám jeho momentální situaci, jaké má příjmy a výdaje a vy na základě těchto údajů vytvoříte finanční plán či řešení, který by mu mohl pomoct. Tento plán klientovi předložíte při další schůzce, po spokojenosti klienta se dostáváte téměř do finále, kde už postačí jen podepsat smlouvy. Avšak tím práce poradce nekončí.

Následující roky při výkonu své činnosti má poradce povinnost se o svého klienta nadále starat v případě změn apod. Když s vámi klient bude spokojený, tak vás jistě doporučí dál jeho známým a ti zas jejich známým. Tudíž vaše klientela bude fungovat na podstatě doporučení.

Kolik dostanete peněz, závisí čistě na tom, kolik odvedete práce. Odměna je formou provizí od klientů nebo od finančních institucí. Avšak peníze z provizí nejsou jisté. Takže když se setkáte s tím, že budete muset vrátit nějaké provize z důvodu zrušení nějaké vaší smlouvy klientem, neměli byste se divit.


Publikováno v <a href="https://www.folitec.cz/internet/" rel="category tag">Internet</a> Komentáře nejsou povolené u textu s názvem První krůčky