Teplá voda, díky solární plachtě

Mnoho lidí si láme hlavu nad tím, jak v létě ohřát co nejvíce bazén, aby byl teplý. Pokud máte děti, je mnohem těžké udržet bazén teplý a to proto, že v něm neustále blbnou a cachtají se. Jestliže máte větší bazén, jde na něho pořídit solární kopulu, která se dá odhrnovat a zahrnova.t Váš bazén tak bude neustále teplý, a navíc do něho nepadnou žádné nečistoty. Jestliže však máte bazén nafukovací, nebo klasický kruhový, tak na něho jen tak nějakou kopulu nedáte. V takovém případě je nejlepší možná volba solární plachta https://www.chlorito.cz/solarni-plachty, kterou si můžete navolit přesně podle Vašich představ.

solární plachta

Firma Chlorito, která plachty prodává, je osvědčený prodejce, který má dlouholeté zkušenosti s prodejem příslušenství k bazénu. Díky této dlouholeté zkušenosti dokonale vědí, co zákazníci chtějí a co je pro ně to nejlepší. Samozřejmostí je, že se firmy můžete zeptat na všechny otázky ohledně bazénů a vířivek a oni Vám poradí. V jejich sortimentu si můžete vybrat již zmíněné solární plachty a v kruhovém, obdélníkovém, čtvercovém, či oválném tvaru. Na přání Vám také vyrobí plachtu, které je na atypický bazén. Tyto plachty jsou vyráběny z kvalitního materiálu, který na vodní ploše působí jako ohřívač vody.

solární plachta

Navíc zabraňuje vypařování vody z bazénu a nemusíte ho tak neustále odpouštět. Vyrábějí se ve dvou odstínech, a to modrá a černá. Plachty mohou mít různé tloušťky a jsou odolné vůči všem chemickým přípravkům a mechanickým vlivům. V jejich nabídce najdete i na viják na plachtu, pokud máte velký bazén a nechce se Vám plachta neustále dávat na trávu vedle bazénu. Takhle jí jednoduše rozvinete a navinete. Kromě solární plachty si zde můžete koupit síťku na hmyz, chemii do bazénu, bazénové teploměry, či schůdky do bazénu. Tudíž neváhejte a navštivte tyto stránky co nejdříve, ať máte bazén pěkně vyhřátý.