Chcete i při sportu vypadat chcic?

Někteří lidé cvičí, protože je to pro ně skvělé odreagování, jiní pro krásnou postavu, a další to dělají pro své zdraví. Ať tak či tak, všichni touží po kvalitním sportovním oblečení, ve kterém by však vypadali dobře. Kromě toho, že musíte najít takový kousek oděvu, který svědčí vaší postavě, je dobré vybrat si i něco, co je trendy, a stylové. Přesně takové oděvy nabízí například značka sportovního oblečení Maloja, které se daří skloubit funkčnost se stylem. Které kousky vás jistě zaujmou?

Růžová i na jógu

Sehnat kvalitní kalhoty na jógu je oříšek, a obvykle vám v obchodech se sportovní výbavou nabídnou jen nudné černé, občas s nějakým tím nápisem. Milovnice růžové však mohou jásat, protože se jim představují kalhoty MALOJA AntellaM. Jedná se o krásné kalhoty s vysokým pasem, kterou jsou vyrobeny z pohodlného elastického materiálu, tudíž v nich zvládnete všechny pozice jógy. Momentálně jsou v nabídce pouze ve velikostech S a M, a to za skvělou cenu 990Kč.

jóga na pláži

Na kole elegantně

Většina zapálených cyklistů nedá dopustit na cyklodresy, které však přiznejme si, na ženách zkrátka příliš elegantně nepůsobí. O průlom se však postará Cyklodres MALOJA ValbonaM, který boří všechny mýty o sportovním oděvu. Jedná se o velmi tenký, avšak příjemně přiléhavý cyklodres s rozepínáním vepředu, který je vyveden v barvě půlnoční modři, a zdoben spoustou malých bílých, nepravidelných srdíček.

žena u kola

V teple při běhu, na kole, i na výšlapech

V podzimních dnech se bez správné větrovky neobejde žádná sportovkyně. Sháníte-li stylovou větrovku, ve které budete vypadat chic, a stále bude plně funkční, vsaďte na bundu MALOJA NeshaM. Jedná se o celorozepínací bundu, která je lehká, avšak hřejivá díky třívrstvému softshellu. Je větru odolná, avšak velmi prodyšná. Mezi další výhody pak patří stormshell, který odpuzuje pot, a disponuje částečně voděodolnou vrstvou. Jistě pak oceníte i pas, který lze nastavit dle potřeby, a funkční kapuci. Tato bunda je vyvedena v elegantní světle růžové barvě, se šedými pruhy na ramenou, které jsou zdobeny roztomilými hvězdičkami.