Muži chrání ženy od pradávna – a navždy budou

Která ženy by nechtěla, aby ji muž po jejím boku chránil a pečoval o ni? Samozřejmě, že každá. Mnoho žen to však pokládá za přítěž, díky které se se svým protějškem hádá, ale řekněme si na rovinu, co bychom bez mužů – ochránců vlastně dělaly nebo si počaly?
muž anděl.jpg

Pomáhat a chránit!

Ne, skutečně to neplatí jen pro policii. I muži jako partneři, mají v sobě přirozený pud jejich partnerce pomáhat ve všem, co by sama nezvládla nebo prostě nemusí dělat (protože jsou tam oni) a taktéž je chránit v každém ohledu. V jakých fázích se muži jako ochranitelé žen můžou projevovat?
zamilovaná dvojice.jpg
1. Fyzická ochrana– neznamená to, že vám muž musí dělat bodyguarda, abyste se cítila v bezpečí. Je ale logické, že pohledy a dotěrné poznámky cizích mužů, mu nebudou lhostejné a bude mít potřebu vůči nim zakročit. Můžete být však jako jeho partnerka za tuto vlastnost nesmírně ráda, protože to vypovídá o tom, že mu na vás nesmírně záleží.
2. Žádné potulky– pokud víte, že jste odkázaná na to, přijít z práce pozdě v noci, nehrajte si na hrdinku! Váš partner vám nabídne pomoc v podobě odvozu domů jako samozřejmost a vy byste měla být za tuto možnost více než vděčná. Žijeme v nebezpečném světě a nikdy nevíte, kdy můžete na vaši nerozvážnost doplatit.
3. Drží vás při zemi– velmi důležitý bod, kterému věnujte maximální pozornost. I přes to, že jste jako žena o něco citlivější než on, musíte pochopit, že si mnohdy díky tomu „malujete“ realitu pestrými barvami a nevidíte všechny detaily. Pokud vás partner v něčem nepodpoří, nedělejte doma zbytečně dusno a vyslechněte si jeho „pro a proti“, které si později můžete probrat sama v klidu a zhodnotit, jestli vás pravdou nechtěl pouze chránit.
4. Ochránce rodiny– to je hodnota, kterou má každý táta v sobě přirozeně danou. Postarat se o to, aby jeho rodina – vy a vaše dítě, byla řádně zabezpečena, nijak nestrádala a měla všeho dostatek, je pro něho priorita, kterou byste si měla vážit a ocenit, že jeho oběť je skutečně velká, protože vše, co dělá – dělá jedině pro vás.