Změna interiéru? Pokud si nevíte rady, pomůže vám bytový designér!

Toužíte po změně svého bydlení a máte jasnou už představu o tom, jak by mělo vypadat? Chcete se do změn pustit sami nebo si na to netroufáte?

Změna interiéru? Pokud si nevíte rady, pomůže vám bytový designér!

Dokonalý domov je harmonický, barevně sladěný a funkční. Toužíte po změnách u sebe doma a máte v plánu rozsáhlou rekonstrukci, abyste svůj domov proměnili k obrazu svému? Čeká vás pak poměrně dost práce. Změny se dají provádět postupně a po malých krocích, ale pokud se vrháte do velké rekonstrukce nebo chcete dokonce stavět nový dům, změn bude na programu jistě více. Dokážete všechno dobře naplánovat a rozvrhnout tak, abyste byli spokojeni, nebo to raději svěříte do rukou odborníka?

pencil-typography-black-design

Jak proměnit svůj domov

U změn si vždy dopředu promyslete jejich rozsah, co všechno chcete změnit, co chcete zanechat a co budete chtít úplně nové. Někdo má své oblíbené kousky nábytku, se kterými se stěhuje nebo je chce zanechat v původní podobě i po rekonstrukci, ne vždy je nutné kupovat všechno znovu. Pokud budete ladit nové věci se starými, je nutné přizpůsobit ty nové tomu, co už doma máte a musíte pak vytvořit jakýsi kontrast, aby se společně tyhle kousky příliš nerušily. Změna interiéru si žádá velkou spoustu času a také trpělivosti, pokud jste se rozhodli, že si poradíte sami, musíte počítat s tím, že kromě jasné představy si budete muset všechno naplánovat, přeměřit a při nákupu se není dobré unáhlovat. Nakonec totiž můžete dát všechno dohromady a pak zjistíte, že vám to k sobě neladí, ještě horší je, když nesedí rozměry.

pexels-photo-2089696

Usnadněte si to

Je toho na vás příliš a máte pocit, že to nedotáhnete do konce? Už na začátku není od věci popřemýšlet o tom, že je možné najmout si bytového designéra, který vám může pomoci s plánováním budování vašeho domova podle představ, jaké máte. Bytový designér má zkušenosti a především cit, který laik v sobě hledá jen těžko. Zkušený designér má navíc v malíku všechny vychytávky a dokáže vám poradit, co by se do prostoru hodilo a co ne, pomůže s laděním barev a materiálů a navrhne vám řešení přesně podle toho, co si namyslíte. Práci budete mít ušetřenou a navíc se budete moci spolehnout na to, že všechno vyjde napoprvé.

Řada lidí má strach, že tyto služby designérů jsou příliš drahé, pravda to tak úplně není. Nakonec můžete klidně ještě ušetřit, protože se opravdu můžete spolehnout na to, že všechno vám vyjde a nebudete muset řešit případné nedokonalosti a katastrofy.