Výživa pojivových tkání

Bojujete o zachování vzhledu a pružnosti mladého těla? S postupem věku naše těla nevytváří dostatek nového kolagenu. Začínají se projevovat první známky stárnutí. Začínají padat vlasy, nehty jsou křehčí a lámavější, na pleti se začínají rýsovat první prohlubně a klouby občas pobolívají. Čas nezastavíme a stárnutí je přirozený proces. Ovšem abychom tělu pomohly nestárnout příliš rychle, musíme jemu pomoci zdravou výživou, dostatečným pohybem a v neposlední řadě špičkovými výživovými doplňky.

Jedinečným pomocníkem na trhu je výrobek Orca collagen. Obsahuje hydrolyzovaný rybí kolagen, který má nejmenší molekulární hmotnost a je tedy nejlépe vstřebatelný.

zrcadlo

Orca collagen je navíc doplněn o další zdraví prospěšné látky, a to vitamín C, který výrazně přispívá a stimuluje přeměnu, obnovu a tvorbu kolagenu. Dále obsahuje kyselinu hyaluronovou, která příznivě ovlivňuje hydrataci, tedy elasticitu tkání. V kombinaci kyseliny hyaluronové a kolagenu se příznivé účinky obou látek výrazně zvyšují. Extrakt z Aceroly pochází ze super potraviny Aceroly zelené. Tato má schopnost potlačovat kožní pigmentaci.

Orca collagen

Prášek z kořene červené řepy. Červená řepa je významným antioxidantem. Umí čistit krev a díky vysokému podílu antiogidantů likviduje volné radikály, které jsou zodpovědné za předčasné stárnutí. Biotin je vitamín B7 ze skupiny B vitamínů, které jsou obecně známé a prospěšné zdraví. Biotin je důležitý pro růst a obnovu buněk a tkání. Ve složení Orca collagen naleznete zinek, který je významným prvkem pro nespočet funkcí lidského metabolismu. Podporuje imunitní systém a udržuje zdravé kosti, nehty, vlasy a pokožku.

Jak nakupovat Orcacollagen?

Jedinečný výrobek Orca collagen můžete zakoupit na našem e-shopu. Garantovaný je dárek ke každé objednávce a expresní doručení. Svůj kolagen si můžete také vyzvednout a jednom ze spousty výdejních míst v celé České republice. Můžete také získat dopravu zdarma a slevu 25%, pokud se stanete členem klubu Orca collagen.