V oblasti půjček stojíme při vás

Určitě i vy znáte někoho, kdo šel žádat o půjčku do banky nebo jste byli vy sami v pozici žadatele. Jak celý proces probíhal? Velmi zdlouhavé jednání a celá řada nejrůznějších dokumentů, dotazů a potvrzení. Čekání v řádu několika týdnů, než byl celý proces skutečně u konce. A výsledek? Často zamítnutí žádosti o úvěr! Objevila se celá řada klientů, kteří měli dostatečné příjmy a nebyl by pro ně problém splácet, avšak nesplnili některou z formálních skutečností. Pro takové klienty jsme tu my!

americká dohoda

Nebankovní sektor může nabídnout víc
V konkurenčním prostředí je jistě velmi složité se prosadit, a to i v případě, že jste stabilní banka. Proto nebankovní poskytovatel půjček musí nabídnout ještě více. Svým klientům zprostředkováváme úvěry již mnoho let, a to k jejich plné spokojenosti. Nabízíme úvěry pro soukromé osoby i pro podnikatele. Půjčku od nás můžete použít pro hrazení svých závazků z podnikatelské činnosti, pro investici nebo pro rozjezd nových aktivit. Můžete ji použít i k refinancování stávajících úvěrů a vyjednat si lepší podmínky splácení. Naše půjčky https://www.nebankovni-hypoteky-uvery.cz/o-nas/ jsou nabízeny s podobnou úrokovou sazbou, jako úvěry od bankovních institucí, ale jsou vyřízeny rychle a mohou být poskytnuty i vám.

koupený dům

Nemáme tak přísná pravidla jako klasický bankovní ústav, a proto tolerujeme drobné záznamy v registrech dlužníků. Každému klientovi věnujeme individuální péči a často později nabídneme dokonce nižší úrokovou sazbu, než je na trhu obvyklé. A můžete využít i celou řadu dalších výhod. Jistě vás potěší, že splatnost úvěru si můžete protáhnout na několik desítek let. Dokonce i na čtyřicet! A musíte skutečně splácet tak dlouho? Nemusíte! Mimořádné splátky ani předčasné splacení nijak nepenalizujeme. Splatit můžete kdykoliv. Zkuste úvěr od nás, třeba pro refinancování! Nebudete litovat.