Psí kadeřnice=umělkyně

Jak jsme si řekli v úvodu, málo z nás chovatelů, svého psa dokáže ostříhat. Pokud vlastníme plemeno bezsrsté či krátkosrsté můžeme si v duchu zajásat. Údržba takových plemen je velmi nenáročná, co se úpravy srsti týče. Ale chovatelé plemen dlouhosrstých a jim podobných mají mnohdy velké dilema, jak vyřešit situaci s pelicháním u psů, česáním, ale také třeba, když pes chytí blechy a klíšťata.

pes

Jakých služeb můžete využít v psím salonu?

·         Stříhání, trimování, vyčesávání srsti, foukání
·         Poradenství okolo péče o srst daného plemena
·         Doporučení produktů k typu srsti Vašeho psa
·         Zastřihávání drápů…

salon pro psy

Přirozená srst psa ho chrání a napomáhá termoregulaci

To je samozřejmě pravda. I když má pes dlouhou srst, neznamená to, že je potřeba ho na léto stříhat, ba naopak. Psovi bude stejné horko, ať je zarostlý nebo ostříhaný. My, ale necháváme své psy stříhat z jiného důvodů přeci. A to zejména z praktických. Pes se lépe udržuje, nikde se mu chlupy necourají po zemi, v zimě se na něj nenabaluje sníh, který následně přimrzá. Dalším důvodem úpravy srsti v psím salonu je výstava. Pes na výstavu musí mít kvalitní, upravenou srst.

pejsci

Zvládněte návštěvu psího salonu na výbornou

Pokud se rozhodnete využít služeb psího salonu, neprohloupíte. Pes bude vypadat k světu a pro Vás se stanou procházky zase radostí. „Psí kadeřnice“ jsou umělkyně ve svém oboru, budete se divit, jak dokážou psa dát do gala. A to byste se divili, že dokáží ostříhat i velké divochy, které dokážou zázračně zkrotit. Pes může mít při prvních návštěvách pocit nejistoty, pokud však, ale naváže přátelský vztah s kadeřnicí, brzy zjistí, že není čeho se bát. Kadeřnice pracují velmi rychle, profesionálně a bezpečně.
Neváhejte využít služeb psího salonu, vážně se Vám uleví, pes bude vypadat jako ze škatulky a péče o něj bude opravdu jednoduchá.