Pěkné zuby

Chodíte pravidelně i na zubní prohlídky? Pokud ano, tak děláte samozřejmě dobře. Já si vzpomínám, jak jsem na to jednu dobu kašlala. A ještě před několika lety jsem nebyla u zubaře šest let. A to z toho důvodu, že se zubařů absolutně hodně bojím. Vůbec nechápu, jak tam někdo může chodit dobrovolně a rád. A tak jsem si řekla, že když mě nebolí zuby, tak samozřejmě taky nepotřebuji jít k žádnému zubaři. Co bych tam dělala, když mě nic nebolí? Řekla jsem si, že až to přijde, tak půjdu prostě k zubaři na pohotovost. Jenomže pak se stalo něco, čemuž jsem nemohla uvěřit. Začaly mě bolet zuby a dásně. A když jsem se dívala do zrcadla, měla jsem tam opravdu hodně zubního kamene. Věděla jsem o něm, ale nevěděla jsem, že je tak moc nebezpečný. A opravdu mě strašně tlačily zuby. protože mezi zubními prostory jsem měla zubní kámen a musel se nějak odstranit.

I děti musí pečovat o chrup.

A tak jsem si řekla, že budu muset jít k zubaři. A objednala jsem se do zubní ordinace v Praze. právě na tuto zubní ordinaci v Praze jsem dostala kontakt od mé sestry, která tam chodí pravidelně, a to dvakrát za rok. Chodí tam nejenom na prohlídky, ale taky na dentální hygienu. Musím se přiznat, že moje sestra má opravdu krásné zuby, které by jí mohl kdekdo závidět. https://www.heureka.cz/%3Fh%5Bfraze%5D%3DNen%25C3%25AD%2Bco%2Bz%25C3%25A1vid%25C4%259Bt%2B-%2BOby%25C4%258Dejn%25C3%25A9%2B%25C5%25BEivoty%2Bv%2BSevern%25C3%25AD%2BKoreji

Zdravý úsměv je krásný.

Abych se přiznala, zubní ordinace v Praze jsem se taky bála, ovšem ale zbytečně. Když mě paní zubařka dělala dentální hygienu a prohlížela celkově zuby, byla jsem ráda, že jsem tam šla, protože všechno bylo v pořádku. Skvěle mi odstranila zubní kámen. Sice mě to odstraňování kamene dost bolelo, ale jsem ráda, že to mám za sebou. Nyní mám taky odstín bělejší zuby a nemohu si na zubní ordinaci v Praze stěžovat. Spíše ji chválím za profesionální a individuální přístup ke klientům a jsem ráda, že mám zuby v pořádku. A pokud jste z Prahy, tak doporučuji kvalitní zubní pražskou ordinaci.