Kosmetika z přírodních zdrojů je vždy lepší volba

Jelikož existuje řada přípravků (převážně pro ženy), které mají přinést tělu a pokožce krásu a lepší vzhled, je pochopitelné, že po nich často v obchodě sáhneme. Ne vždy však platí, že krása způsobuje i zdraví , které máme bohužel jen jedno. Z toho důvodu byste neměly být lhostejné k tomu, kolik kosmetiky a v jakém složení na sebe denně nanesete, ale být více obezřetné a zaměřit se na skutečné zázraky.
mladá žena na louce.jpg

Pečující kosmetika je vždy lepší!

Pečovat o svůj vzhled neznamená zakrývat vše, co nepatří mezi vaše kladné stránky. Pro potřebu vypadat báječně, musíte vyměnit dekorativní kosmetiku složenou z ne tolik prospěšných látek za tu, která se bude starat o to, aby se vám pokožka a pleť zlepšila. Pozor si však dejte na pečující kosmetiku, která neobsahuje přírodní složky, ale velké množství silikonů a parabenů. Vždy je lepší čerpat z kouzla přírody a zvolit kosmetiku, kterou nám poskytne matka Gaia.
koriandr bylinky.jpg

Žloutek dělá divy

Živočišní produkt, jakým je vejce, nám prospívá nejen tím, že ho konzumujeme, ale má blahodárné a příznivé účinky na naši pokožku a pleť i v jeho syrovém stavu. Obzvláště žloutek můžete využít na přípravu masky na vlasy, zábalu na ruce, a dokonce i na obličej. Je bohatý na vlákninu, mastné kyseliny a minerální prvky, které působí na obnovu našich buněk.

Bylinky a jejich moc

Z bylinek si můžete vyrobit dnes už všechno. To platí i o kosmetice, kterou na sebe denně nanášíte, ale s tím rozdílem, že budete vědět, že je to mnohem lepší varianta toho, co vaše pleť potřebuje.
· Heřmánkovéobklady pomáhají na kruhy pod očima.
· Odvar z máty složí jako perfektní ústní voda.
· Jedinečný koriandr působí proti černým tečkám.
· Levandulese doporučuje na vrásky a atopickou pokožku.
· Rozmarýnje skvělý na výrobu šampónu na vlasy.
· Mateří douška se popere s vašim akné.