H+M = kvalita a krása

Nejlépe uděláte, když si jejich výrobky prohlédnete přímo na stánku. Brázdí naši republiku již léta křížem krážem a najdete je na hudebních festivalech, řemeslných trzích, městských slavnostech i dalších různých akcích, jejichž aktuální seznam najdete přímo na jejich stránkách Atelier H+M. Pokud však tuto možnost nemáte, neváhejte a objednejte si přímo u nich po internetu. Nemusíte se bát, že vám přijde něco jiného, než co jste si vybrali.
barevný výbuch
Jejich malby na textil jsou velice nápadité, milé a rozmanité. Nemají-li vybraný motiv, rádi vám vyrobí na zakázku téměř vše, nač si vzpomenete. Používají velice kvalitní barvy, které nevyblednou ani po letech a neodírají se. Při šetrném zacházení vydrží opravdu skoro na věky. My jejich mikiny nosíme už dvacet let a stále vypadají jako nové. A jejich batiky? Nádherné, pestré, decentní i vyzývavé, s různými zajímavými detaily.
Také trika a další oblečení kupují nové od garantovaných dodavatelů, především od výrobců českých, případně německých.
štětec na batikování
Co všechno prodávají a malují a batikují?
·         Dámská trika
·         Dětská trika
·         Pánská trika
·         Tuniky
·         Šaty
·         Mikiny
·         Tašky
Ovšem budete-li mít nějaké jiné přání, oslovte je, určitě se vám vynasnaží daný výrobek sehnat a namalovat. Martina je velice zručná malířka a můžete ji oslovit i s nějakým atypickým přáním. Její malby jsou jemné, citlivé a milé, dokáže však dle potřeby namalovat skoro cokoliv. Její kočky a sluníčka doslova září štěstím.
U každého výrobku najdete podrobný popis jak o něj pečovat, ale dodržet tato pravidla není nic náročného.
Komunikace s manžely je jednoduchá, rychlá a vstřícná. Ceník je přehledný a zcela jasný.
Najdete zde i různé doplňky jako třeba šperky, knoflíky nebo přívěsky. Vše stará dobrá ruční práce.
Chcete být jedineční, nosí vaše děti rády veselé a nápadité oblečení? Toto je ta správná volba.