Reklamní oblečení

Pokud hledáte pěkný, praktický a originální reklamní předmět či dárek pro své klienty, zaměstnance, zákazníky a spolupracovníky, pak přinášíme nějaké tipy na ty nejlepší z nich. Mezi velmi časté reklamní dárky patří psací potřeby, hrníčky i oblečení. Dnes jsou v oblibě také ekologické dárky, kam spadají například plátěné tašky, skleněné láhve na pití apod. Pokud plánujete na tyto dárky či reklamní předměty také natisknout vaše logo, pak je skvělou volbou právě oblečení. Plocha je na něm velká, lidé ho unosí na různé příležitosti a vašeho loga si tak všimne mnoho lidí. Oblečení se hodí také ke sjednocení pracovního úboru. Můžete tak svým klientům pořídit stejné oblečení s logem firmy. Mezi oblečení, které se využívá nejčastěji, jsou reklamní polokošile, čepice, kšiltovky, mikiny, trička, tílka, bundy, vesty, legíny i šály. V dnešní době se také využívají roušky s potiskem pro zaměstnance.

reklamní oblečení

Většina oblečení je jak pro ženy, tak i pro muže. V menších velikostech i pro děti. Některé oblečení je unisex. U reklamních polokošilí je to tak, že je střih pro muže a střih pro ženy. Vybrat si můžete z několika barev i materiálů. Můžete si vybrat velikost loga, které je možné nechat na ně natisknout. Také kde bude logo natištěné. Právě polokošile mohou nosit vaši zaměstnanci. Tento typ oblečení se hodí do mnoha profesí. Je elegantní, ale i velmi pohodlný.

dámské polokošile

Oblečení v rámci reklamních produktů je skvělou volbou, protože oblečení lidé opravdu unosí. Nebude to dárek, který jim bude ležet bez povšimnutí. Ale je to originální dárek i reklamní produkt. Logo na oblečení může být výrazné a o vaši firmu se tak může dozvědět spousty lidí. Oblečení udělá lidem radost, protože ho využijí na různé činnosti. A pokud ho pořídíte svým zaměstnancům do práce, tak určitě ocení vaši iniciativu, pohodlnost a slušivost oblečení.