Pomeranč není vždycky žádoucí …

Máte rádi pomeranče?

Což o to, pomeranč je báječné ovoce, které v létě ochlazuje a v zimě nám může dělat pěknou dekoraci na vánoční tabuli – to, když ho pěkně ozdobíte kořením – hřebíčkem. Nejen, že dekorace hezky vypadá, ale provoní vám i Vánoce příjemnou vůní.

Pomeranč má v sobě i zdravé vitamíny, ale to, co není zdravé a ani, nalijme si čistého vína, je pomerančová kůže. A tím trpí nejen obézní ženy, ale světe div se, i velmi štíhlé dívky! A je to tím, že nemají ten správný pohyb. Samozřejmě se k pomerančové kůži připojují další atributy, ale tím nejdůležitějším je, že zůstáváte bez pohybu, který by jinak s nehezkými prohlubeninkami dovedl zatočit.

pomerančová kůže

Zkuste i vy zatočit s pomerančovou kůži …

A to tak, že zvolíte sport, zábavu, která vás zbaví pomerančové kůže. Zní to velmi lákavě, ale lákavá je i naše nabídka. Už nebudete muset dojíždět do posiloven a tělocvičen, mořit se ve skupině se stejně „postiženými“ cvičenkami, ale budete si volně dýchat na čerstvém vzduchu a zároveň pracovat na úbytku pomerančové kůže! Jak? Zcela jednoduše!

trampolína skákání

Máme osvědčený recept, jak s touto problematickou pokožkou zatočíte!

A to díky trampolíně, kterou můžete mít v dosahu a v dohledu za nebo před domem na vaší zahradě. Nejen, že uděláte radost i vašim dětem, především vašim dětem – ale uděláte hodně právě i pro vaše zdraví. A neznáme nikoho, koho by skákání a poskakování na trampolínce nebavilo, naopak mu mnozí zcela propadli. V tu chvíli si totiž připadáte jako malé dítě, které nemá žádné starosti a hopsáte, smějete se, je vám fajn. A pozitivní mysl je pro hubnutí mnohdy více než samotné cvičení, a propos – vy vlastně necvičíte, vy si „jen tak“ hopsáte a ve vašem těle nahromaděné bílkoviny a odpadní látky, které způsobily deformaci kůže, se začínají rozpouštět díky nabuzenému lymfatickému systému a odcházejí z těla ven. A vy jim právě tím pohybem pomáháte opustit vaše tělo, a tak se můžete za nějaký čas zcela zbavit nepříjemné celulitidy. Ale věřte, že za týden to nebude. Vydržte a výsledky se dostaví.

Navíc si užijete spoustu zábavy s partnerem i dětmi, protože skákání je vážně radost!