Oblečte si své zaměstnance k obrazu svému.

Reprezentace firmy a vystupování zaměstnanců nejen v prostorách vaší firmy, je jedním z důležitých faktorů úspěšné firmy.

První dojem je nejdůležitější a ihned, co upoutá pozornost je vzhled a vkus vašich zaměstnanců. Otrhaný a různorodý outfit zaměstnanců nemusí působit důvěryhodně a vašeho případného obchodního partnera nemusí přesvědčit o spolupráci, či objednání zakázky právě u vás. Dalo by se s nadsázkou říct, že je to vizitka laxního přístupu a nedůslednosti? Pochopitelně opak může být pravdou, ale první dojem se strašně těžko napravuje.

nepovedený pracovník

Reklamní textil je důležitý hned z několika hledisek.

  • Reklama vaší firmy doslova pochodující k vašim potencionálním zákazníkům.
  • Splnění norem o poskytování pracovních ochranných pomůcek.
  • Spokojený a vděčný zaměstnanec. (I v práci chceme vypadat a cítit se pohodlně)
  • Ucelený a vzhledný pohled do vašich výrobních, či jiných prostor společnosti.

A důvodů se najde rozhodně více, proč si své zaměstnance obléknout k obrazu svému. Nejen že dáme jasně najevo, že jejich práce je pro vás existenčně důležitá a vážíme si jejich práce, ale svým způsobem je to stmelení kolektivu jako takového. Ne nadarmo i sportovní kluby mají jednotné dresy.

Kde najít nejjednodušší řešení? Nemusí to být zcela jednoduchá záležitost. Dlouhé hodiny hledání vhodného materiálu, návrhu potisku, dodání a ceny. Ne vždy najdete vše na jednom místě. Dohady s dodavatelem, či problém s posláním pouze vzorku. Čekací doba na jednu, či druhou dodávku a jiné problémy si můžeme ušetřit.

pracovní oděvy

A právě zde na vyřeší vše na jednom místě. Výběr reklamních triček, mikin, bund, čepic je naprosto úžasný. Barevná škála, kde si vybere i ten nejnáročnější zákazník a milovník módních trendů. I když logo vaší společnosti máte jasně dané, přesto na potisk je potřeba dávka zkušeností a odbornosti, aby stejnokroj vašich zaměstnanců lahodil oku. Grafický návrh je v naší firmě samozřejmostí a hlavně zdarma.