Léčba povadlé erekce přirozenou cestou


Lidstvo na této planetě bychom mohli pomyslně rozdělit do několika skupin podle stupnice moudrosti. Nepleťte si, prosím, moudrost s chytrostí, protože mnoho inteligentních a chytrých lidí se nechová zrovna moudře, a naopak, lidé s nižším IQ, kteří se řídí svou intuicí, obvykle preferují zdravý selský rozum, a ten má k moudrosti velmi blízko.

kořen ženšenu

Moudrý muž, jehož intuice správně funguje, se nenechá vláčet každou reklamou ode zdi ke zdi. Pečlivě si ověřuje fakta. Kupříkladu taková Viagra bez receptu erectmax.cz. Jistě není náhoda, že se prodává na recept, a že k jejímu užívání se vyjadřuje lékař. Tím se zabrání i velmi nebezpečným vedlejším efektům, a že to není legrace, prokazují i případy úmrtí mužů z České republiky. Můžete si to snadno sami ověřit.

Moudří muži si také uvědomují, že problémy s erekcí souvisí zejména s tím, jak se sami chovají, jak přistupují k životu, s jakou zodpovědností, a jak důsledně. Kdo kouří a pije alkohol, nemůže se divit, že to odnesou jeho plíce, játra, srdce, mozek a další orgány. Zároveň si uvědomují, že stresové situace přispívají ke zhoršení zdravotního stavu, a že také permanentní zvýšení stresových hormonů v krevním oběhu vyvolává hormonální nerovnováhu, a že to má vliv i na tvorbu testosteronu.

list ženšenu

Mnoho prozíravých jedinců už také objevilo, že existují již tisíce let známé bylinky, takzvané adaptogeny, s nimiž lze poměrně dobře čelit stresu a docílit opětovné hormonální rovnováhy, což pak napomáhá k eliminaci stresových faktorů. Jakmile pak máte stres pod kontrolou, můžete se plně soustředit na další závažný problém, a tím je nevhodný jídelníček.

Jistě, že k dobrému zdraví je také důležité cvičení a pravidelný pohyb, čistý vzduch a dobré mezilidské vztahy, ovšem strava je základ, který musíte bezpodmínečně podchytit. Omezte konzumaci masa a uzenin, bílé mouky, rafinovaného bílého cukru a alkoholu a zvyšte příjem luštěnin, ořechů, ovoce, zeleniny a celozrnných obilovin a pečiva.