Když je auto malé

Možná už jste někdy využili službu půjčovny aut. Doletíte na letiště v cizím městě a abyste nemuseli složitě cestovat místní dopravou nebo pokud se potřebujete dostat do místa, kam by bylo cestování vlakem a autobusem časové náročné, půjčíte si v dané zemi automobil a pohodlně dojedete do cílového místa. Ale samozřejmě nejen v cizině. I po České republice se dá výhodně využívat půjčoven automobilů, Přijedete z Ostravy do Prahy Pendolinem, během jízdy můžete pohodlně vyřizovat internetovou korespondenci, a v Praze si půjčíte auto, kterým dojedete za svým zákazníkem nebo obchodním partnerem, abyste nemuseli vlakem třeba do Kladna. Rychlý a spolehlivý způsob dopravy.

dodávka

Ale napadlo vás někdy půjčit si dodávku? Že to nikdy nebudete potřebovat? No nikdy neříkej nikdy. Situace se najdou.

Jednou z nejběžnějších situací, kdy je vhodné si půjčit dodávku, je stěhování. Samozřejmě si můžete objednat i stěhovací firmu, ale někdy je stěhování specifické a není zapotřebí silných mužů. Takovým příkladem může být, když vaše dítě studuje na druhém konci republiky, kde bydlí po celou dobu studia v podnájmu a po pěti letech se potřebuje přestěhovat zpět se všemi svými věcmi. A to byste nevěřili, kolik věcí se za tu dobu v podnájmu nasbíralo. Nebude to těžký nábytek, ale hromada tašek s oblečením, knihami, sportovními věcmi apod., které se vám rozhodně do osobního auta na jedenkrát nevejdou. A tak je tu na místě najít si půjčovnu dodávek a odvézt všechny věci na jeden zátah.

šrot

Další situací může být, pokud si sami stavíte nebo rekonstruujete dům. Půjčit si dodávku na převoz stavebního materiálu, a to jak nového ze stavebnin k vám na stavbu, nebo zdemolovaného z vašeho rekonstruovaného domku na skládku, to je jednoznačně lepší možnost, než převoz na několikrát s přívěsným vozíkem nebo dokonce v kufru vašeho auta.