Escape game

Pokud chcete zažít dobrodružství, které prožijete se skupinou lidí, kteří jsou vám blízcí, tak byste se měli rozhodnout ještě dneska a vybrat si z celé řady našich opravdu skvělých možností a termínů vaší návštěvy. Můžete vzít s sebou své přátele nebo můžete vzít svoji rodinu. Takhle se mnohem lépe poznáte. Třeba byste nikdy neřekli sami do sebe, že máte talent na řešení případů, to je jedna z věcí, kterou se nedozvíte. Také poznáte, jak jste všímaví a jaké je vaše postavení ve skupině, když hrajete tuhle hru. Budete muset spolupracovat, proto je to opravdu skvělá stmelovací hra. Escape game by měl zkusit opravdu každý, to vám garantujeme.

otisky pod lupou

Budete maximálně spokojení stejně jako všichni ostatní zákazníci, kteří nás už navštívili. Udělejte si krásný výlet a zastavte se u nás, vyřešte případ a dostaňte se ven z místnosti a tím pádem vyhrajete. Pokud to stihnete před tím, než uplyne časomíra, tak jste opravdu dobří. Budete muset zapojit opravdu všechny smysly, abyste se dostali ven. Čeká na vás spousta překvapení a neskutečných zážitků, tak si to nenechte utéct.

Tip na výlet

Pokud nevíte, kam byste měli jet, ale chtěli byste zažít něco opravdu netradičního, tak tohle bude pro vás přesně to pravé ořechové. Nebojte se a udělejte to správné rozhodnutí co nejrychleji, abyste pak nemuseli řešit problémy s termínem. Je možní, že budete chtít přijet zrovna v termínu, kdy vás někdo předběhne a objedná si to na stejnou hodinu i den.

měděné hodiny

Proto byste se měli pojistit tím, že se objednáte dostatečně dopředu. Udělejte ten první krok a objednejte se k nám. Nezabere vám to žádný čas a budete mít tak jistotu. Pokud byste se chtěli na cokoliv zeptat, tak se jednoduše zeptejte a budete jistě velice spokojení, tak nemějte strach. Zjistěte, jak funguje vaše skupina a jak se dokážete mezi sebou domluvit a společně najít řešení a utéct z místnosti.